Rozpocznij nowy wątek

Widżety

Kiedy Państwo poprawicie działanie widżetów? Non stop pokazuje "rozłączony". Trzeba za każdym razem uruchomić aplikację i wtedy jest ok. Bridge jest umieszczony ok.1,5m od zamka. Poza tym autootwieranie działa tak 3/5 razy. Widżet tedee wygląda jak na zdjęciu.

Widze że używasz androida ale na IOS jest to samo dlatego ja zrezygnowałem w ogóle z tych widżetów bo dla mnie nie da sie ich używać .

Co do autootwierania to po wielomiesiecznym używaniu zamka mogę stwierdzić ze działa bez zarzutu na IOS.

Zauważyłem ze zależy to od sygnału GPS jaki w danym momencie jest dostepny dla Twojego telefonu tak więć zdarza sie że drzwi otwieraja sie:

- 10 m od drzwi

- 1 m od drzwi 

- stojąc przy drzwiach 3 s dopiero sie potrafia otworzyć 

Zauważyłem że jak są idealne warunki dla GPS wtedy zakresy które mam ustawione czyli strefe wyjscia 200m i wejscia 100 m działaja idealnie . Ale to naprawde żadko się zdarza a może od kwietnia zdarzyło mi sie 4 razy .

Przeważnie 200m to faktycznie trezbrza oddalić sie na odległośc 300 m żeby zadziałało  przy powrocie autootwieranie . 

Kiedyś pisali obiecali że zjada do 150/50 ale chyba to nic nie da nie wiem może się ktoś wypowie na ten temat .




Tak używam Androida. Autootwieranie działa, ale nieprzewidywalnie. Raz działa super, raz wogóle nie zadziała (przeważnie nie zadziała). Wydając prawie 2tys, spodziewałbym się, że będzie to towar bez wad :). Cóż, nawet widżety nie wyświetlają się prawidłowo (pomijając działanie).

Hi Grzegorz,


We are sorry for issues you experienced with the widget. Based on your and other users feedback, we improved widgets for Android in the latest 1.134.0 version. Please check the latest version and share your feedback. 


Note that if you are not using Bridge then the widget is not able to show the current state of the lock, because it is not constantly connected to it. So in this case you always see all the buttons enabled. This allows you to always tap it and the widget will connect to the lock, check the status, and if possible, unlock / lock the lock.




1.134.0 - to wersja czego? Bridge - 1.2.54353 Zamek - 1.4.54352 Nie rozumiem czego to jest wersja i jak ją uaktualnić.
Grzegorz powiem Ci ze niezdarzylo mi się jeszcze nigdy żeby nie zadziałało autootwieranie … używam ja i żona oba telefony IOS .. sadze ze problem u Ciebie występujący to złe skonfigurowane ustawienie autootwierania … robiąc konfiguracje stan przy zamku a nawet metr przed drzwiami i zobacz hak łapie gps jaki pokazuje ci adres czy to się zgadza z tym co faktycznie jest … Innej możliwości nie ma …. Skoro zbliżając się do strefy np 200 m wyskakuje Ci komunikat ze autootwieranie aktywne i masz czas na dotrarcie do zamka to w momencie podchodzenia do zamka on porównuje kilka zeczy np … sieć wifi , iBeacon , otwiera po BLE … wiec sparedz dokładnie i pomieszaj z adresem zamka bo chyba tu masz problem …. Tak jak napisałem nigdy nie zdarzyło mi się ani razu żeby nie otworzył automatycznie się zamek … niera zdarzy się ze czekam przed drzwiami 3 s żeby się otworzyły ale to 1 raz na 10 …. Ale zawsze się otwierają :)
Grzegorz 1.134.0 - to wersja czego? To jest wersja aplikacji tedee
Jasne, dziękuję. Wersja aplikacji jest oczywiście 1.134.0 (d...a ze mnie, że nie sprawdziłem) :). Nie powiedziałem, że nie działa autootwieranie tylko, że raz zadziała raz nie. Szczególnie jak idę z żoną. Ona też ma na swoim telefonie autootwieranie. Może rzeczywiście coś jest z sygnałem GPS.
Nie ma znaczenia czy idziesz z żona czy sam autotwieranie działa tak ze otwiera zawsze jeden telefon drugi jest anulowany … Ja napisałem Ci ze mi się nigdy nienzdarzylo żeby nie zadziałao autotwierania wiec problem musi być po stronie ustawień u Ciebie … zobacz w ustawieniach czy aby napewno masz dobrze to skonfigurowane bo to może być to u siebie i u żony
Mam 100/200 m (na obu telefonach). Cóż, popatrzę jeszcze. Dziękuję za sugestie.
Ok masz 100/200 ale teraz zobacz geolokalizację czy faktycznie masz adres ten pod którym jest zamek sprawdź dokładnie co pokazuje ci jak stoisz przy zamku bo może być różnica i dlatego masz z tym problem … u mnie np zrobienie kilku kroków w mieszkaniu zmienia już adres na inny ….
Zaloguj lub Zarejestruj sięaby zamieścić komentarz